logo horyzonty

 szare x4 pionowem 
 szare x4 pionowem 

 

 

Losy Absolwentów

Marta Cholewińska

alt

Marta Cholewińska niezapomniana miłośniczka tańca, w czasach szkolnych wychowanka naszej Pani Dyrektor. Tworzyła kreacje fryzjerskie do kilku edycji naszego kalendarza. Piękna, młoda i niezwykle utalentowana. W styczniu bieżącego roku reprezentowała nasz kraj w Los Angeles podczas Wide Hair Tour, w ramach konkursu World Style Contest organizowanego przez Davines. Ten prestiżowy konkurs jest objawieniem dla wielu największych fryzjerskich talentów. Poprzeczka konkursowa od lat ustawiana jest bardzo wysoko. Fryzjerzy mają za zadanie samodzielnie zaprojektować cięcie, kolor i stylizację. Marty fryzura była jedną z kilkuset zgłoszonych z całego świata. I to właśnie jej przypadł honorowy udział w ścisłym finale – 10 najlepszych młodych fryzjerów z całego świata, w kwalifikacji finałowej zajęła drugą pozycję. Swoje dzieło tworzyła przed ponad półtoratysięczną publicznością. I chociaż wygrała uczestniczka z Kanady – my i tak wiemy, że przed Martą jeszcze niejeden wielki sukces. W obecnej chwili tworzy swój własny autorski salon fryzjerski.

alt

zdjęcia z archiwum Marty Cholewińskiej (powyżej jej finałowa fryzura)

Nasze absolwentki na szkoleniu u mistrza golibrody Adama Szulca

alt

Nasze absolwentki Sandra Stosik i Marta Jurkiewicz uczestniczyły w szkoleniu

prowadzonym przez golibrodę numer jeden w Polsce – mistrza Adama Szulca.

Dziewczyny zasiliły załogę bydgoskiego salonu - Barber Shopu.

Sandra, Marta – jesteśmy z Was dumni i trzymamy kciuki za Wasze sukcesy!

http://www.mmbydgoszcz.pl/artykul/barber-shop-bydgoszcz-adam-szulc-pokazal-jak-nalezy-golic,3341259,artgal,t,id,tm.html

Robert Bejgerowski

alt

Robert Bejgerowski, rocznik 2012 – twórca Studia Fryzur „Robstyle”. Dziś prowadzi autorskie szkolenia z dziedziny koloryzacji, upięć i technik strzyżenia. Przekazuje swoją wiedzę innym stylistom oraz wrodzone cechy charakteru takie jak ambicja i pracowitość. Styl Roberta skierowany jest przede wszystkim dla osób odważnych, nie bojących się zmian, otwartych na światowe trendy, niebanalne cięcia i wzory w stylu hair tattoo. Bogata wyobraźnia i ciągła chęć tworzenia sprawiają, że stylista nie bazuje na żadnych szablonach tylko za każdym razem tworzy nowe, oryginalne dzieła sztuki stawiając zawsze na 1 miejscu zaspokojenie potrzeb i wymagań klientów jednocześnie pomagając im w realizacji marzeń atrakcyjnego wyglądu.

Adam Przyjemski

alt

Adam Przyjemski, rocznik 2012 – zawsze uśmiechnięty, kreatywny i twórczy przewodniczący Samorządu Uczniowskiego w latach 2008 – 2009. Reżyserował nasze szkolne widowisko pt.: „W krainie cudowności”. Inicjator wielu przedsięwzięć szkolnych o teatralnym i kabaretowym charakterze. Obecnie mistrz w zawodzie, swoje piękne dzieła artystyczne wykonuje w stworzonym przez siebie salonie fryzjersko - kosmetycznym "Excellence". Jego specjalnością są kreatywne stylizacje, ma szerokie doświadczenie i wyczucie najnowszych trendów. Wykonuje fryzury ślubne i wieczorowe, przygotowuje modelki do pokazów mody i fotomodelki do sesji fotograficznych. Strzyże, stylizuje włosy, tworzy zaskakujące metamorfozy. Od początku związany z marką Loreal Professional.

Aleksy Karsz

alt

Aleksy Karsz, rocznik 2013 - osobowość wobec, której nie da się przejść obojętnie, swoją kreatywnością porusza serca. Już w czasach szkolnych nie miał równej sobie konkurencji. Do niego należy największa ilość trofeów zdobytych na Konkursach Ogólnopolskich. „Stworzyć kogoś na nowo" to jego hasło przewodnie. Tworzy fryzury, projektuje stroje, jest kreatorem całego wizerunku. Aranżował okładki takich magazynów jak: Maxim, Stuff, Joy, Avanti. Imponująca jest lista gwiazd, które mu zaufały: Edyta Górniak, Ania Dąbrowska, Rafał Maserak, Grażyna i Dominika Kulczyk, Krzysztof Ibisz, Joanna Opozda, Agnieszka Popielewicz, Agniszka Włodarczyk, Dawid Kwiatkowski, Katarzyna Niemczycka, Marcelina Zawadzka, Reni Jusis, Monika Richardson, Honorata Skarbek, Natasza Urbańska, Anita Sokołowska, Julia Pietrucha, Ania Głogowska i Doda. Tworzył stylizację fryzur uczestniczek Wyborów Miss 2012 oraz do pokazów mody Dawida Wolińskiego i Valentino Youdashkiego. Przez ponad 2 lata pracował pod okiem mistrza Leszka Czajki. Jest indywidualistą, który mierzy bardzo wysoko!

Wojtek Stasiak

alt

Wojtek Stasiak rocznik 2013 - pełen energii – twórczy ekspert od włosów i kreator wizerunku. Zaraz po ukończeniu szkoły mając zaledwie 19 lat wyjechał do Warszawy i tam rozpoczął pracę w jednym z najlepszych salonów fryzjerskich w Polsce „Atelier fryzjerskim Leszka Czajki”. Wojtek jest ulubieńcem ludzi za świata show biznesu, który odnajduje się też w codziennych kreacjach. Tworzy stylizację fryzur przy produkcjach sesji zdjęciowych do magazynów mody, festiwali muzycznych między innymi: Festiwal w Opolu, „Sylwestrowa Noc Przebojów”, „Sopot hit festiwal”, „Sopot Top Trendy”, „Eska Music Awards” czy programów telewizyjnych takich jak: „Dancing with the stars”, „Must be the music”, „Twoja twarz brzmi znajomo” i wielu innych. W programie „Nie opuszczę Cię aż do ślubu” - Izabeli Janachowskiej w TVN Style występuje na wizji jako ekspert od wizerunku. Na co dzień pracuje w Warszawie ale z przyjemnością wraca do Bydgoszczy. Oprócz pasji do fryzjerstwa uwielbia sport i podróże.

10011645 748358838530215_1884084730_o

Zapraszamy do galerii