Miło nam poinformować, że w bieżacym roku szkolnym nasza uczennica z kl. 3Ta - Alicja Lewandowska uzyskała Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Serdecznie gratulujemy Alu!

alt

Mistrzowie Profilaktyki Sieciowej

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. BARTŁOMIEJA z BYDGOSZCZY
"MISTRZEM PROFILAKTYKI SIECIOWEJ"
Miło nam poinformować, że w kategorii Szkół Ponadpodstawowych zdobyliśmy 1 miejsce i zostaliśmy MISTRZEM PROFILAKTYKI SIECIOWEJ.

18 czerwca 2021 r. w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy odbyła się uroczysta gala Festiwalu „Połączmy się”. Organizatorem projektu był Bydgoski Ośrodek Rehabilitacji, Terapii Uzależnień i Profilaktyki „BORPA”, Wydział Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Bydgoszczy oraz Miejski Ośrodek Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy. W projekcie wzięły udział uczennice naszej szkoły, które przystąpiły do rywalizacji o tytuł „Mistrz profilaktyki sieciowej”. Niezmiernie miło nam ogłosić, że zdystansowały one konkurencję i zdobyły niemal wszystkie nagrody w kategorii „Media” – szkoły średnie:

Magda Grabowska (kl. I Ta) – I miejsce w kategorii: esej

Sara Połeć (kl. II Ta) – I miejsce w kategorii: felieton

Oliwia Dudek (kl. II Ta), Sandra Grządziel i Wiktoria Płaczek (obie kl. 2bG) – ex aequo II miejsce w kategorii: felieton

Alicja Lewandowska (kl. I Ta), Dominika Kunke (kl. II Ta) i Klaudia Zielińska (kl. 2bG) – ex aequo III miejsce w kategorii: felieton

Dzięki zaangażowaniu ww. uczennic a także Martyny Radeckiej (kl. I Ta) i Sary Tomaszewskiej (kl. II Tg) nasza szkoła została wyróżniona nagrodą pieniężną. Laureatkom serdecznie gratulujemy a wszystkim uczennicom, które wzięły udział w projekcie, dziękujemy za godne reprezentowanie szkolnej społeczności.

altalt

Wyróżnieni w konkursie on-line - Gratulujemy!

alt

Sukces Oli w konkursie międzynarodowym!!!

alt

21 marca 2019r. w Zespole Szkół Ekonomiczno-Handlowych odbył się IV Międzynarodowy i X Ogólnopolski Konkurs Fryzjerski o Puchar Prezydenta Olsztyna. Nasza uczennica Ola Kuffel z kl. 3Ta zdobyła II miejsce w kategorii fryzura kreatywna damska. Gratulujemy Oli kolejnego sukcesu!

alt

Konkurs miejski „Tropiciele” – 1 miejsce!

alt

W sobotę 8 grudnia odbył się konkurs „Tropiciele II” w ramach projektu miejskiego „Szkoła Otwarta i Tolerancyjna”. W rozgrywkach turniejowych wzięły udział drużyny z 17 szkół. W kategorii szkół średnich – „Tropiciele Postprawd” - nasza drużyna zajęła 1 miejsce!!! Konkurs miał na celu promowanie umiejętności wyszukiwania w tekście nie-faktów: fałszu i subiektywnych osądów w dziennikarskich tekstach. Gratulujemy serdecznie dziewczynom z klasy 2Ta, które reprezentowały naszą szkołę: Darii, Weronice i Wiktorii.       J. Kotwicka