logo horyzonty

 szare x4 pionowem 

 

 

Marta Cholewińska

alt

Marta Cholewińska niezapomniana miłośniczka tańca, w czasach szkolnych wychowanka naszej Pani Dyrektor. Tworzyła kreacje fryzjerskie do kilku edycji naszego kalendarza. Piękna, młoda i niezwykle utalentowana. W styczniu bieżącego roku reprezentowała nasz kraj w Los Angeles podczas Wide Hair Tour, w ramach konkursu World Style Contest organizowanego przez Davines. Ten prestiżowy konkurs jest objawieniem dla wielu największych fryzjerskich talentów. Poprzeczka konkursowa od lat ustawiana jest bardzo wysoko. Fryzjerzy mają za zadanie samodzielnie zaprojektować cięcie, kolor i stylizację. Marty fryzura była jedną z kilkuset zgłoszonych z całego świata. I to właśnie jej przypadł honorowy udział w ścisłym finale – 10 najlepszych młodych fryzjerów z całego świata, w kwalifikacji finałowej zajęła drugą pozycję. Swoje dzieło tworzyła przed ponad półtoratysięczną publicznością. I chociaż wygrała uczestniczka z Kanady – my i tak wiemy, że przed Martą jeszcze niejeden wielki sukces. W obecnej chwili tworzy swój własny autorski salon fryzjerski.

alt

zdjęcia z archiwum Marty Cholewińskiej (powyżej jej finałowa fryzura)