logo horyzonty

szare x4 pionowem

Sukces naszych uczennic w Olsztynie!

alt

21 marca 2017 r. odbył się II Międzynarodowy i VIII Ogólnopolski Konkurs Fryzjerski o Puchar Prezydenta Olsztyna. W tegorocznej edycji zawodnicy startowali w następujących konkurencjach:

- fryzura wieczorowa – kategoria damska; - fryzura klasyczna – kategoria męska; - fryzura kreatywna damska; - fryzura kreatywna męska.

Uczestnicy musieli wykazać się nie tylko wypracowanymi umiejętnościami zawodowymi ale również wyobraźnią i kreatywnością. Nad przebiegiem konkursu czuwała 6-osobowa grupa sędziowska wyłaniając trzech najlepszych uczestników w każdej kategorii. Fryzury oceniali mistrzowie fryzjerstwa, m.in: Małgorzata Strug-Zgrzywa - srebrna medalistka Mistrzostw Świata we Fryzjerstwie i Paweł Matracki. Wśród tegorocznych laureatów są też nasi uczniowie:

II miejsce w konkurencji kreatywnego modelowania męskiego zajęła Julia Lisiewicz z klasy 3TA

III miejsce w konkurencji kreatywnego modelowania męskiego zajęła Kamila Kozicka z klasy 1TA

II miejsce w konkurencji kreatywnego modelowania damskiego zajęła Oliwia Tomaszewska z klasy 1A

Wyróżnienie specjalne w konkurencji fryzury wieczorowej otrzymała Ada Goździcka z klasy 3 TA

Serdecznie gratulujemy uczniom i nauczycielom, którzy wspierali młodzież: p. Beacie Kośnik oraz p. Ewie Stachurskiej – Giłce. Dziękujemy!