12 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Wspólnie z Anną, Martą, Pauliną, Patrycją, Olką, Natalią, Emilką, Kasią i Martinem z kl. 2a oraz Dawidem z kl. 2Ta przygotowaliśmy program artystyczny, który muzycznie uświetniły – Asia z kl. 3a, Rozalia z kl. 2Ta, Anna i Marta z kl. 2a, oraz Roksana z kl. 1Tb. Pomagał nam technicznie niezastąpiony Paweł z kl. 4Ta. Wśród gości, którzy zaszczycili nas swą obecnością byli emerytowani nauczyciele naszej szkoły. Emilka odczytała życzenia w imieniu całej społeczności uczniowskiej: „Wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły składamy najserdeczniejsze życzenia, abyście byli zdrowi, zadowoleni z pracy, którą wykonujecie, zadowoleni z nas. Nie zaznawajcie kłopotów i trosk, bądźcie pogodni i uśmiechnięci. Niech się spełnią Wasze marzenia dotyczące życia osobistego i zawodowego. Zapewniamy Was w Dniu Waszego Święta, że gdziekolwiek będziemy, wspomnienie o Was będzie z nami. Dziękujemy Wam i z całego serca życzymy wszelkiej pomyślności!”.

Fantastyczna grupa artystyczna!

Na koniec uroczystości zaprezentowaliśmy skład Prezydium Rady Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2018/2019. Wybory odbyły się 9 października. Oto wyniki:

Przewodnicząca – Paulina Szymczak z kl. 2a

Zastępca – Aleksandra Ćwik z kl. 3Ta