Konkurs szkolny na najlepszą charakteryzację

Tematem przewodnim dzisiejszego konkursu był „Bohater filmu grozy”. Zadanie z którym zmierzyło się 13 uczestników nie było wcale łatwe - charakteryzacja postaci filmu, tzn. za pomocą kosmetyków, peruk, zarostów i całego arsenału innych środków stworzyć bohatera. Charakteryzator jest jednym z głównych współtwórców kina. W trakcie swojej pracy wykorzystuje możliwości dostępnych środków charakteryzatorskich, własną wiedzę oraz zręczności manualne. Dzisiejszy konkurs jest dowodem na to, że w naszych uczniach tkwi niesamowity potencjał i kreatywność. Jury wyłoniło zwycięzców:

I miejsce – Sandra Frąckiewicz z kl. 2Ta

II miejsce i nagroda publiczności – Arno Gill z kl. 1Ta

III miejsce – Alicja Osak z kl. 2Ta

Wyróżnienie – Magda Tadych z kl. 2Ta

Zwycięzcy i wszyscy uczestnicy zostaną nagrodzeni podczas apelu podsumowującego I semestr.

Organizatorami konkursu były panie: E. Stachurska - Giłka, D. Majewska, B. Kośnik

Dziękujemy za wspaniałą zabawę!