logo horyzonty

 szare x4 pionowem 

 

 

Aleksy Karsz

alt

Aleksy Karsz, rocznik 2013 - osobowość wobec, której nie da się przejść obojętnie, swoją kreatywnością porusza serca. Już w czasach szkolnych nie miał równej sobie konkurencji. Do niego należy największa ilość trofeów zdobytych na Konkursach Ogólnopolskich. „Stworzyć kogoś na nowo" to jego hasło przewodnie. Tworzy fryzury, projektuje stroje, jest kreatorem całego wizerunku. Aranżował okładki takich magazynów jak: Maxim, Stuff, Joy, Avanti. Imponująca jest lista gwiazd, które mu zaufały: Edyta Górniak, Ania Dąbrowska, Rafał Maserak, Grażyna i Dominika Kulczyk, Krzysztof Ibisz, Joanna Opozda, Agnieszka Popielewicz, Agniszka Włodarczyk, Dawid Kwiatkowski, Katarzyna Niemczycka, Marcelina Zawadzka, Reni Jusis, Monika Richardson, Honorata Skarbek, Natasza Urbańska, Anita Sokołowska, Julia Pietrucha, Ania Głogowska i Doda. Tworzył stylizację fryzur uczestniczek Wyborów Miss 2012 oraz do pokazów mody Dawida Wolińskiego i Valentino Youdashkiego. Przez ponad 2 lata pracował pod okiem mistrza Leszka Czajki. Jest indywidualistą, który mierzy bardzo wysoko!