logo horyzonty

 szare x4 pionowem 

 

 

Adam Przyjemski

alt

Adam Przyjemski, rocznik 2012 – zawsze uśmiechnięty, kreatywny i twórczy przewodniczący Samorządu Uczniowskiego w latach 2008 – 2009. Reżyserował nasze szkolne widowisko pt.: „W krainie cudowności”. Inicjator wielu przedsięwzięć szkolnych o teatralnym i kabaretowym charakterze. Obecnie mistrz w zawodzie, swoje piękne dzieła artystyczne wykonuje w stworzonym przez siebie salonie fryzjersko - kosmetycznym "Excellence". Jego specjalnością są kreatywne stylizacje, ma szerokie doświadczenie i wyczucie najnowszych trendów. Wykonuje fryzury ślubne i wieczorowe, przygotowuje modelki do pokazów mody i fotomodelki do sesji fotograficznych. Strzyże, stylizuje włosy, tworzy zaskakujące metamorfozy. Od początku związany z marką Loreal Professional.